Željo s “Pregrađa” je ponovo u igri za prvo mjesto na regionalnom Zapadu! Uz povoljan rezultat iz Dubrava, morao je da slavi u Kotor Varošu, a za to se pobrinuo tandem Krunić – Marković (0:3).

Iskusni Branislav Krunić u razmaku od 120 sekundi, pokazao je da i danas može igrati Premijer ligu BiH.

U 23. minutu pogađa sa 7-8 metara gol Kutić, a dva minuta kasnije, iz slične pozicije iskosa sa desne strane još jednom pogađa mrežu.

Tačku na “I” stavio je mladi Marković, koji nakon centaršuta Kopanje zakucava loptu glavom u mrežu za 0:3.

Željo je tako ponovo prvi, dok je Mladost stala nakon sjajne serije od pet utakmica bez poraza.

MLADOST – ŽELJEZNIČAR 0:3 (0:2)

Strijelci: 0:1 Krunić (23), 0:2 Krunić (25), 0:3 Marković (76). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 100. Sudija: Nemanja Aleksić. Pomoćnici:  Nikola Tadić i Aleksandar Milaković (svi iz Banjaluke). Delegat: Milan Bupajić (Banjaluka). Žuti kartoni: Stupar, Kršić, A. Tepić, M. Tepić, Mušanović (Mladost), Medić, Jokanović (Željezničar).

Mladost (KV): Kutić, Trifković, Đekanović, M. Tepić, Janković, A. Tepić (od 70. Žutić), Kršić, Mušanović, Jurić, Đukić, Stupar.

Željezničar: Kukrika, Pavlović, Tadić, Kević (od 64. Radusin), Medić (od 46. Grković), Marković, Krunić, Jokanović (od 81. Marić), Petković, Malinić, Kopanja. ,