I drugu utakmicu za redom kod kuće fudbaleri Kozare odigrali su bez pogodaka! Poslije Drine, bod je odnio i Tekstilac za Derventu, jer su mreže mirovale tokom svih 90 minuta (0:0)!

Oko stotinjak gledalaca, uprkos hladnoći, moglo je da uživa u obostrano dinamičnoj utakmici, i pored toga što je snijeg padao nekoliko sati prije početka utakmice. Prvi opasniji šut upućuje Savanović u 9. minutu, ali je golman Dervenćana na mjestu i izbacuje loptu u korner. U 18. minutu Hamzić centrira, Đurić šutira glavom, ali lopta prolazi tik pored stative. Pokušava Hamzić par minuta kasnije, ali je neprecizan.  Uzvraća Tekstilac brzom kontrom, šutira Duspara, ali je Modić siguran.

Traje pritisak Kozare ka golu Tekstilca. Izvode fudbaleri Kozare nekoliko kornera uzastopno, ali odbrana Tekstilca otklanja sve opasnosti od svog gola. U 31. minutu nakon kornera šutira ponovo Đurić glavom, ali lopta odlazi pored gola. U 37. minutu, možda i najveća šansa na utakmici. Savanović odlično pronalazi Maksimovića koji šutira glavom, ali lopta pogađa stativu.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme, pokušava Maksimović, ali golman gostiju Simić brani njegov udarac. Napada Kozara, polušava Savanović, ali je neprecizan. U 59. minutu najviši u skoku nakon kornera je Runić, ali njegov šut glavom Simić sa linije izbacuje u korner. Uzvraćaju i gosti iz Dervente kontrom, ali je Saša Perić neprecizan. U 72. minutu slobodni udarac izvodi Savanović, ali bez uspjeha. Pokušavaju Lolić, te Maksimović nakon ubačaja Kovačevića, ali rezultat se ne mijenja. Pritišće Kozara do samog finiša, ali gosti uspijevaju da se odupru i u sudijskoj nadoknadi nakon kontranapada, Tekstilac umalo da dođe do vođstva, ali Ozren Perić u padu šalje loptu pored gola i sudija Jelić svira kraj utakmice.

KOZARA – TEKSTILAC 0:0

Stadion: Gradski “Veljo Sombolac”. Gledalaca: 100. Sudija: Mario Jelić. Pomoćnici: Milan Dujaković i Tomislav Gračanin (svi iz Banjaluke). Delegat: Mile Spasojević (Bijeljina). Kontrolor: Siniša Janjić (Bijeljina). Žuti kartoni: Ćorić, Prljeta, Bašić (Tekstilac).

Kozara: Modić, Veljkić, Hamzić, Malbašić, Govedarica (od 46. Đukanović), Savanović, Đurić (od 46. Lolić), Jandrić, Kovačević, Maksimović, Runić.

Tekstilac: Simić, Marić (od 83. Ignjić), Jolović (od 24. Živković), Đuričić, Kojić (od 83. O. Perić), Prljeta, Duspara (od 46. Bašić), Ćorić, Hamzić, Vuković, S. Perić.