Progres iz Kneževa nastavlja sa uspješnim  partijama  na Regionalnom Zapadu!

Na gostovanju u  Gornjim Podgracima    kući  se vraćaju sa tri boda, u uzbudljivom meču bilo je 2:3.Progres je načeo mrežu  domaćina u 9. minutu kada je Dragan Verić šutirao,  lopta pogađa prečku  i  odbija se prema Miljanu Budiću  koji je posprema  u mrežu  za 0:1. U 20. minutu gosti iz Kneževa su došli do još ubjedljivije prednosti kada je Miroslav Todorović izgubio loptu na nekih 25 metara, a  što kažnjava  Dragoslav Vučić i udarcem sa 17 metara, pogađa gol Danijela Nežića.

Sloga se u meč vraća samo četiri minuta kasnije kada grešku golmana  Marka Markovića koristi  Milan Malbašić, i pogađa za 1:2.

U drugom poluvremenu Sloga igra presing  pred golom gostiju iz Kneževa. I taj trud se isplatio  u 68. minutu kad je glavni sudija iz Prnjavora pokazao na 11 metara poslije  kontakta Kremenovića i jednog gostujućeg igrača. Precizan sa 11 metra bio je Pavle Paspalj.

Igrao se 78. minut kada je upućena odlična lopta od, možda i najboljeg aktera meča Miljana Budića za Dragana Verića koji je odlično uposlio Petka Budića, a ovaj usamljenog Dragoslava Vučića, koji postize svoj drugi gol na utakmici.

–  Dinamična utakmica sa dosta prilika na obje strane. Imali smo  vodstvo  od  0:2. Međutim uporni domaćini se rezultatski vratio. Dodali smo gas poslednjih 20 minuta i došli  do  gola  za veliku pobjedu – istakao je dvostruki strijelac na ovom meču Dragoslav Vučić.

SLOGA DIPO – PROGRES 2:3 (1:2)

Strijelci: 0:1 M. Budić (9) 0:2 Vučić (20), 1:2 Malbašić (24), 2:2 Paspalj (68, penal), 2:3 Vučić (78). Stadion: FK Sloga DIPO. Gledalaca: 50. Sudija: Slaviša Jovanić (Prnjavor). Pomoćnici: Aleksandar Milaković  (Banja Luka) i Srđan Radulović (Prnjavor). Delegat: Vladimir Grabovica (Banjaluka). Žuti kartoni: Malbašić, Tendžerić, Šarić (Sloga), O. Marković, Marjanović , Stojanović, M. Marković (Progres).

Sloga DIPO: Nežić, Šarić, Paspalj, Nježić, Kremenović, Todorović, Vukotić Malbašić, Marjanović (od 82.Miljanović), Tendžerić, Novaković (od 46. Timarac).

Progres: M. Marković, Stojanović, O. Marković, Vučić, Vuković, Verić, M. Budić, P. Budić, Marjanović, Ljuboja, Aleksić (od 90. Dukić).