Fudbaleri  Kladara  su na gostovanju   u Prijedoru savladali Gomjenici Celpak sa 4:0!

Gosti iz Kladara su u 44. minuti došli do prednosti  kada je Stefan Gajić  probio po lijevoj strani i pronašao Nemanju Jankovića koji je uhvatio volej i pogodio  za 0:1.

Isti igrač  minut kasnije  koristi idealnu asistenciju Stefan Gajića za 0:2. Da je veoma raspoložen za  igru   Janković , pokazao je u  55. minutu kada je Nježić prošao  po desnoj strani pronašao   usamljenog   Jankovića koji posprema loptu u praznu mrežu za 0-3   i tako stiže do het -trika.

Konacni rezultat ovog meča  postavio je  Stefan Gajić  u 57. minutu kada je napravi solo prodor  i  pogađa za 0:4.

Kladari imaju šest bodova iz četiri kola i nalaze se na četvrtoj poziciji, dok Gomjenica čvrsto drži fenjer bez i jednog boda i gol razlikom 1:10.

GOMJENICA – KLADARI 0:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Janković(44), 0:2 Janković (45), 0:3 Janković (55), 0:4 Gajić (57). Stadion: FK Gomjenica. Gledalaca: 50. Sudija: Zoran Ančić (Prnjavor).  Pomoćnici:  Živko Marković  (Banja Luka) i  Mirko Vojvodić (Prnjavor).Delegat: Zoran  Petrović  (Banja Luka).  Žuti kartoni: Dragojević, Nježić (Kladari).

Gomjenica: Vasiljević, Dragić, Mikanović (od 73. Mršić), Bjelobrk, Torbica, Stojić, Kreća, Kajtez, Radanović, Đurkić (od 62. Davidović), Mijatović (od 68.Kekić).

Kladari: Radak, Nježić, Kostić (od 63. Došlov),  Dragojević,  Dabić, Zelenac, Jorgić (od 76. Savić), Janković, Matić, Zelenac (od 73. Bijelić), Gajić.