Fudbaleri Kozare savladali su brčansko Jedinstvo sa 2:0, golovima Raspudića u 53. i Malbašića u samom finišu susreta.

Domaća ekipa je imala terensku prednost u prvom dijelu, ali gostujuća odbrana na čelu sa iskusnim golmanom Vukadinovićem, odlično je funkcionisala.

U nastavku, iskusni Raspudić je u 53. minutu, doveo domaće u vođstvo, da bi Malbašić u 90. minutu “ovjerio” pobjedu.

Treba napomenuti, da Brčaci proteklu sedmicu nisu trenirali, tako da nisu uspjeli da, u istom ritmu, izdrže svih 90 minuta.

KOZARA – JEDINSTVO 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Raspudić (53), 2:0 Malbašić (90).

Stadion: “Gradski”, utakmica igrana bez publike. Sudija: Marko Maksimović (Modriča), pomoćnici: Dragan Keranović i Goran Ilinčić (oba Prijedor), delegat: Mladen Stupar (Novi Grad), kontrolor: Dejan Radiša (Banja Luka). Žuti kartoni: Petković, Raspudić, Eskić (Kozara), Torlaković (Jedinstvo).

KOZARA: Modić, Borković (od 46. Beuk), Petković, Raspudić, Popović, Runić, Eskić (od 60. Veljkić), Batar, Lolić, Petrović, Malbašić (od 88. Matić). Trener: Nedžad Žerić.

JEDINSTVO: Vukadinović, Živanović, Tomić (od 83. Aleksić), Đurđić, Račanović (od 62. Ivić), Vasiljević, Božić (od 78. Šabanović), Pajić, Bajrić, Torlaković, Subotić. Trener: Zoran Brković.