Fudbalerima Borca, poslije neočekivane eliminacije u osmini finala Kupa BiH od Rudar Prijedora, biće oduzeto 30 odsto od plate!

Ovo je potvrdio potpredsjednik Banjalučana Bogoljub Zeljković.

– Ovo nije kazna, nego zajednička odluka da i fudbaleri preuzmu dio odgovornosti zbog propuštene prilike. Svi su potpisali da prihvataju da im se plata smanji za 30 odsto. Ponavljam nije kazna, nego smo svi preuzeli odgovornost – naglasio je Zeljković.

On vjeruje da je ta utakmica bila samo trenutna slabost “crveno-plavih” i da će drugačije biti već sutra od 18 časova kada na Gradskom stadionu u 20. kolu Premijer lige gostuje Široki Brijeg.

– Ovo je za nas veoma važna utakmica u borbi za sam vrh tabele i sigurno derbi kola. Pozivamo navijače da u što većem broju dođu i da nas podrže. Potrebna nam je njihova pomoć da bismo se vratili pobjedama – dodao je Zeljković.