Dva fenjeraša, Radnik i Rudar Prijedor odigrali su u Bijeljini bez golova (0:0), čime su drugi dio šampionata završili na 11. i 12. mjestu. Radnik je ostao na posljednjoj poziciji sa 16 bodova, dok je Rudar pretposljednji sa 17 bodova, i sigurno će im trebati dosta zanja, ali i sreće da izbjegnu sudbinu dva posljednja mjesta i opstanu u bh eliti.

Sasvim sigurno da je bod gostiju iz Prijedora “vrijedniji”, jer su u Semberiju stigli bez treninga u posljednjih sedam dana, a na klupi je uspješno debitovao i Srđan Marjanović, koji se sa teškog gostovanja kod direktnog konkurenta u borbi za opstankom vraća sa bodom.

U 21. minutu vidjeli smo veliku priliku za Radnik, ali poslije kornera Ristanovićev udarac Šćekić zaustavlja. Gosti prijete prvi put osam minuta kasnije, Miminović je pogriješio, a poklon nije iskoristio Marmat, koji se spetljao u odsutnom trenutku, pa je golman Radnika uspio ispraviti svoju grešku.

Igrao se 62. minut kada su gosti iz Prijedora stvorili veliku preliku, Mandić je odlično uposlio Jakupovića, a ovaj gotovo nemoguće promašio!

Tri minuta kasnije prijeti Radnik, ali pokušaj Pantelića završava tik pored gola.

Posljednji 15 minuta gosti iz Prijedora igrali su igračem manje, jer je dva žuta zaradio Zekanović i morao je ranije u svlačionicu.

U finišu meča pokušao je i Motika, ali nije bilo prave realizacije.

RADNIK – LEOTAR 0:0

Stadion: Gradski. Gledalaca: 500. Sudija: Admir Šehović. Pomoćnici: Moamer Čaušević i Dženan Milić (svi iz Sarajeva). Delegat: Mario Đuran (Modriča). Kontrolor: Alija Lizde (Mostar). Žuti kartoni: Sušić, Muminović (Radnik), Hodžić (Rudar Prijedor). Crveni karton: Zekanović (Rudar Prijedor) u 75. minutu.

Radnik: Muminović, Sušić (od 67. Šarić), Popara, Vasić, Urošević, Ristanović, Živković, Đorić, Pantelić, Šubert, Hasukić.

Rudar Prijedor: Šćekić, Pekija, Pavlović (od 52. Danilović), Mandić (od 85. Sadiku), Sajak, Hodžić (od 52. Burazor), Amoa, Zekanović, Jakupović, Marmat, Redžić.