Nikola Ćetković, 16-ogodišnji golman Željezničar Sport Team debitovao je za kadetsku reprezentaciju BiH. On je u prijateljskom meču sa Slovenijom u igru ušao u drugom poluvremenu, i tako zabilježio prve minute za “zmajiće”. Inače, kadeti BiH u Ajdovščini, kao i dva ranije igralu su neriješeno, bez golova 0:0.

Selektor Zoran Erbez na teren izveo je sledeći sastav: Dizdarević, Rankić, Kurbaša, Baltić, Kadrić, Gigović, Mujanović, Mehić, Nikolić, Popović, Daraboš. Još su igrali: Ćetković, Čoko, Muminović, Šarić i Mujić.

Inače, Ćetković (2002) je jesenas boravio u kampu Anderlehta, gdje je zadovoljio sve ukuse velikana iz Brisela, a završni razgovori oko ovog transfera trebali bi se voditi ovog proljeća. Do tada na “Predgrađu” uz Avdukića nastojaće da osjeti prve seniorske minute u društvu prvoligaša Srpske….