U meču 6. kola drugoligaškog istoka Jedinstvo je bilo bolje od Romanije iz Pala u oba poluvremena pobijedivši ubjedljivim rezultatom od 4:1 i time je nastavljena uspješna serija na domaćem terenu. S

ve je bilo riješeno u prvih 25 minuta, kad su postignuta prva dva gola, a u nastavku dominacija Jedinstva i u finišu još dva gola za konačan trijumf.

Gosti su pokazali skromne mogućnosti, ostali su na šest bodova i 12. poziciji, dok je Jedinstvo visoko, čak četvrto sa 13 bodova, tri manje od lidera i komšija iz Gornjeg Crnjelova.

Jedinstvo (Br) – Romanija 4:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Kalajdžić (13, penal), 2:0 Vučić (21), 2:1 Koroman (79), 3:1 Mašanović (89), 4:1 Tomić (90). Stadion: FK Jedinstva u Brodcu. Gledalaca: 100. Sudija: Rade Aćimović. Pomoćnici: Velibor Vidaković (oba iz Zvornika) i Nevena Marković (Šekovići). Delegat: Nenad Jovanović (Milići). Kontrolor: Ernesto Kukić (Milići). Žuti kartoni: Novaković (Jedinstvo), Simanić (Romanija).

Jedinstvo (Br): Kapetina, Lukić (od 85. Đukić), Novaković, Stevanović, Miletić, Tomić, Šikuljak (od 72. Mitrović), Vučić (od 89. Gvozdenac), Kalajdžić, Krsmanović, Mašanović.

Romanija: Jokić, Lazić (od 46. Simanić), Čvoro, Maljukan, Košarac, Lukić, Pandurević, Blagoević,  Parađina (od 46. Jošević), Beričanin, Koroman.