Fudbaleri Jedinstva i Sloge podijelili su bodove na stadionu “Drago Kovačević” u utakmici 8. kola Druge lige Republike Srpske grupa Zapad, koja je završena rezultatom 0:0.
Jedinstvo je imalo inicijativu i konstantno napadalo, ali nisu imali rješenje za disciplinovanu odbranu protivnika na čelu sa Radanom Zelencem. Prvu priliku domaći su imali u 10. minutu, Ognjen Škorić je izbio sam ipred golmana iskosa s desne strane, a Branko Grahovac mu ‘skida’ zicer. Domaćin je dobru priliku imao u 54. minuti, Stefan Milojević je prošao po desnoj strani, poslao oštar prizemni centaršut u peterac gostiju ,na loptu je natrčao Škorić , ali je šutirao jako i lopta je otišla preko gola. U 57. minutu Nikola Kopanja je prošao po lijevoj strani, ušao u kazneni prostor i šutirao, ali lopta je prošla nekoliko centimetara pored suprotne stative. U 73. minutu pokušao je Dragan Arežina  iz slobodnog udarca, ali lopta odlazi pored gola.

JEDINSTVO – SLOGA (S) 0:0

Stadion: SC „Drago Kovačević“. Gledalaca: 200. Sudija:Dragan Todić. Pomoćnici: Stanko Todorović i Dejan Lazić (svi iz Doboja). Delegat: Bojan Milanković (Kozarska Dubica). Kontrolor: Branko Šipka (Prijedor). Žuti kartoni: Zekonja (Jedinstvo), R. Zelenac, Grahovac (Sloga).

Jedinstvo: Ad. Hamzić, Bubić, Stanković, Ilić, As. Hamzić, Kovljen, Škorić, Milojević (od 69. Zekonja), Petrović, Behara, Arežina.

Sloga (S): Grahovac, Malbašić, Petković, Ilić, Kopanja, Sember (od 86. Grgec), Jokanović, R. Zelenac, G. Zelenac, Kutić, Mirković.