Vodeći dvojac posustaje! Kada smo pomislili da samo oni mogu odlučiti trku za šampiona, dva vezane poraza timova iz Prijedora i Grbavaca, zakomplikovali su situaciju, i sada Krajina, Lijevče, Mladost i Crni vrh s pravom očekuju još koji kiks tandema, kako bi se potpuno vratili u igru. A vremena i te kako ima, još šest kola, dakle 18 bodova u opticaju!

Derbi u Prijedoru, otišao je na stranu Krajine! Vodili su gosti 2:0, činilo se da nema zime, ali u posljednjih nekoliko minuta dva gola FSA, doveli su dramu na vrhunac. Kada su mnogi pomislili da domaćin može do potpunog preokreta, uslijedila je kontra Krajine i rezervista Branko Aleksić u trećem minutu sudijske nadoknade donosi tri boda regionalcu iz banjalučkog naselja “Rosulje”.

U Rakelićima poraz 13 Skojevki. Iao su gosti iz Grbavaca poveli ranim pogotkom Bijelića, Sloga je preokrenula na 2:1, i dodatno zakomplikovala situaciju na vrhu.

U Jaružanima je pala i Mladost! Crni vrh igra dobro, vrlo brzo je došao do prednosti, koju je mogao udvostručiti i Danijel Đurić, ali nije iskoristio penal. Raspoložen dvostruki strijelac Nemanja Milaković, a u nastavku kotorvarošani dolaze do priključka, ali nisu mogli više od časnog poraza.

Naprijed je pao bez ispaljenog metka u Kozarcu, sve je bilo riješeno već poslije prvih 30-ak minuta igre.

BRATSTVO UZELO MJERU NAPRIJEDU!

U Donjem Vodičevu zanimljiv okršaj i pobjeda Plamena nad Svodnom (3:1), ali nije bilo lako jer gosti su vodili, potom imali penal za novo vodstvo, ali ga nije iskoristio Bijeljac, pa su domaćini u samom finišu sa dva pogotka upisali trijumf. Igrač utakmice Ljuban Antonić, iskusni napadač sa dva pogotka. I na Laušu zanimljivo, Rekreativo vodio, ali Aleksandar Prtija po ko zna koji put u svojoj karijeri donosi preokret i sa dva pogotka kapitalizuje tri boda domaćinu.

Goleada u Novoj Topoli, pobjeda Lijevča od čak 8:1 nad Slavenom! A tim iz Dobrljina imao je aktivan rezultat, držao 1:1, na poluvremenu bio u zaostatku za jedan gol (2:1), da bi potop nastupio u posljednjih 15 minuta kada je Kondić čak pet puta vadio loptu iz svoje mreže.

Rezultati 21. kola:

Crni vrh – Mladost (KV) 2:1 (Milaković 2 – Tepić)

Plamen – Svodna 3:1 (Antonić 2, S. Babić – N. Knežević)

Lijevče – Slaven 8:1 (Kačavenda, Todoranović, Milaković, Sladojević, D. Vukobratović, Galić 2, M. Vukobratović – Kabić)

Bratstvo – Naprijed 3:1 (Bahonjić, Bojinović, autogol, Brkić – Jovićević)

FSA – Krajina 2:3 (Ćulum, autogol, Stegić – Surtov, Radoja, Aleksić)

Lauš – Rekreativo 2:1 (Prtija 2 – Orašanin)

Sloga Rakelići – 13 Skojevki 2:1 (Pešević, Trkulja – Bijelić)