Fudbaleri Zvijezde 09 upisali su pobjedu protiv Slavije (2:0) i tako nastavljaju potjeru za vrhom. Tim iz Etna sela Stanišići sada imaju 48 bodova, pet manje od lidera Krupe.

Gordić je u petom minutu šutirao glavom preko gola nakon centaršuta Jankovića, a tri minuta kasnije iz slobodnog udarca pokušao je i Orlandić, ali nije bilo preciznosti. U 14. minutu zaprijetili su gosti iz kornera, zatresla se mreža, ali sa vanjske strane.

Ipak u nastavku dva pogotka, i to oba u mreži Nedžibovića. Samo što je počelo drugo poluvrijeme odbranu gostiju probija Gordić, a konačan rezultat postavlja Petar Orlandić u 84. minuti.

ZVIJEZDA 09 – SLAVIJA 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Gordić (46), 2:0 Orlandić (84). Stadion: u Etno selu Stanišići. Gledalaca: 50. Sudija: Dragan Todić. Pomoćnici: Dejan Lazić (oba iz Doboja) i Bojan Maksimović (Modriča). Delegat: Bojan Milanković (Kozarska Dubica). Kontrolor: Duško Pekija (Prijedor). Žuti karton: Pušara (Slavija).

Zvijezda 09: Knežević, Janković, Kovačević, Janjić, Orlandić, Blagojević (od 67. Matić), Gordić (od 78. Dujković), Svraka (od 90. Tešić), M. Vidović (od 90. A. Vidović), Šikanjić (od 67. Živković), Zonjić.

Slavija: Nedžibović, Muminović, Beširević, Babić, Đerić (od 81. Dabić), Avdalović (od 67. Bjeloš), Bojanić, Mišović (od 46. Ajkunić), Mandić, Asentić (od 81. Perović), Pušara.