Kod kuće su doživjeli debakl, pa su se vratil iu gostima u Doboju, i to poslije 1:0 za Slogu! To je Zvijezd 09, koja se vraća sa teškog gostovanja sa tri boda.

Već u 5. minutu. poslije odbitka rezantnim udarcem Mace sa vrha šesnaesterca pogodio je mrežu tima iz Semberije z 1:0.

Poslije kornera Ezike najvišu u skoku bio je Jokić koji glavom poravnava na 1:1.

Nigrijac je ponovo bio centralna figura kod preokreta Zvijezde 09, idealno je poslužio Tojčića, koji je vagnuo Divkovića i rutinski smjestio loptu u mrežu za 1:2.

I u nastavku meča gosti su konkretniji stvaraju prilike, a u 65. minutu i pogađaju kada je Tešić centrirao, a Stjepanović neometan glavom pogađa za 1:3.

SLOGA (D) – ZVIJEZDA 09 1:3 (1:2)

Strijelci: 1:0 Mace (5), 1:1 Jokić (18), 1:2 Tojčić (37), 1:3 Stjepanović (65). Stadion: “Luke”, igrano bez publike. Sudija: Bojan Panić. Pomoćnici: Goran Ilinčić (oba iz Prijedora) i Željko Čelica (Kozarska Dubica). Delegat: Veljko Radovanović (Banjaluka). Kontrolor: Dejan Radiša (Banjaluka). Žuti kartoni: Ristić (Sloga), Blagojević, Tojčić (Zvijezda 09).

Sloga (D): Divković, Janković, Marković (od 46. Galijašević), Nikolić, Aljetić (od 86. Andrić), Lukić (od 68. Miljić), Stamenković (od 46. Martinović), Đuranović, Vasiljević, Mace, Ristić.

Zvijezda 09: Avramović, Terzić, Jokić, Tešić, Šujić (od 75. Živković), Blagojević (od 82. Rakić), Vasiljević, Tojčić, Stanišić, Ejike, Stjepanović (od 90. Matić).