Fudbaleri prnjavorskog Ljubića su nakon tri vezana poraza, upisali trijumf, pošto su u okviru 21. kola Druge lige porazili Proleter iz Teslića 5:2.

Jurnuli su Prnjavorčani od prvog sudijskog zvižduka po tri boda, jer bi im i bod bio ravan porazu. Već u 5. minuti domaći stižu do prednost, nakon dosuđenog kaznenog udarca, precizan sa bijele tačke bio je Boris Žižak. U 17. minuti novi kazneni udarac za Ljubić, Boris Žižak je ponovo bio siguran realizator za 2:0.

Gosti se u igru vraćaju u 23. minuti kada pogotkom Beraka smanjuju na 2:1. Tri minuta kasnije nova lopta u mreži i to gostiju iz Teslića, ponovo se Žižak upisao u listu strijelaca ali ovog puta Aleksandar.

Prednost od dva pogotka nije dovela do opuštanja u redovima domaćih, pa su u drugih 45 minuta nastavili u istom ritmu. Samo 10 minuta trebalo je Prnjavorčanima do stignu do novog pogotka. Igrao se 55. minut kada je kapiten Segić povisio rezultat na 4:1. Gosti iz Teslića su u 74. minuti kreirali lijepu akciju, nakon dobrog centaršuta sa desne strane, Marković glavom trese mrežu Ljubića za 4:2.

U petoj minuti sudijske nadoknade viđen je i najljepši potez na utakmici. Nakon dosuđenog slobodnog udarca na nekih 30-ak metara, projektil je ispalio Boris Žizak, a lopta završila u rašljama nemoćnog Ristića za konačnih 5:2.