Duel dvije ekipe koje od jeseni više neće igrati u uvom rangu takmičenja zasluženo je otišao na stranu gostiju iz Banjaluke. Željezničar Sport Team je još jednom pokazao dominaciju, a Krunić je već u devetom minutu nagovijestio odnos snaga u duelu u Banji Vrućici. Igor Kuzmanović je u 16. minutu uduplao vodstvo, da bi Šatara polovinom drugog poluvremena i Čolić u finišu postavili konačan rezultat. Gosti s “Predgrađa” tako su došli do 92. pogotka u sezoni, i biće zanimljivo vidjeti hoće li u preostala tri kola uspjeti uloviti “stotku”.

MINERAL – ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 0:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Krunić (9), 0:2 Kuzmanović (16), 0:3 Šatara (60), 0:4 Čolić (81). Stadion: sa plastičnom podlogom u Banji Vrućici. Gledalaca: 100. Sudija: Slađan Lazrević (Petrovo). Pomoćnici: Aleksandar Railić (Derventa) i  Milan Čeliković (Šamac). Delegat: Dejan Šipka (Banjaluka). Žuti karton: B. Jelić (Mineral).

Mineral: Marjanović, Mikanović (od 58. Gačić), I. Osmić, Topić, Unkić, Popović, B. Jelić (od 81. Milojević), Hamzić (od 60. E. Osmić), Gavrić, D. Jelić, Vučić.

Željezničar Sport Team: Kukrika, Čolić, Tadić, Bosančić, Marković, Krunić (od 86. Bilal), Jokanović (od 40. Šatara), Petković, Malić, Ostojić, Kuzmanović (od 63. Šaula).