Željina mladost ponovo je bila moćna!

Na “Predgrađu” je zaustavljena Kozara (2:0), iako po igri i rezultatu izabranici trenera Zorana Ćurguza mogli su još nekoliko lopti a smjeste iza leđa Bradića, ova tri boda imaju i te kako veliku težinu, jer ada Željo ponovo plovi mirnim morim elite Drpske, na petoj poziciji je sa 12 bodova.

Već u prvom minutu udarac Petrovića završio je na stativi, što je bio nagovještaj da će bodovi ostati na “Predgrađu”. Do poluvremena nije bilo golova, iako je domaćin bio konkretniji, i opasniji. U nastavku ista dešavanja na terenu. Već u 50. minutu Hamzić zaustavlja Petrovića u prodoru, sudij Došlo pokazuj na bijelu tačku. Međutim, loš udarac Kuzmanovića zaustavlja Dušan Bradić.

Ipak, ni promašen kazneni udarac nije demoralisao mladu četu Želje, pa je već poslije četiri minuta uslijedilaa velika raadost kada je mrežu Kozare zatresao Ružičić, a svoju odličnu partiju pogotkom je krunisao i Aleksadar Petrović u 75. minutu, kada je postavio konačan rezultat, Željezničar Sport team – Kozara 2:0.

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – KOZARA 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Ružičić (54), 2:0 Petrović (75). Stadion: “Predgrađe”. Gledalaca: 100. Sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo). Pomoćnici: Dragan Keranović (Prijedor) i Željko Čelica (Kozarska Dubica). Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina). Kontrolor: Dragiša Đurić (Bijeljina). Žuti kartoni: Džaferović, Kuprešak, Čolić, Teodorović (Željezničar Sport team), Kukavica, Hamzić, Petrović, Lolić (Kozara).

Željeničar Sport team: Ćetković, Čolić, Kuprešak, Sladojević, Džaferović, Crnomarković, Ružičić (od 70. Teodorović), Kuzmanović, Kršić (od 75. Baštić), Malić, Petrović (od 82. Kalabić).

Kozara: Bradić, Babić, Raspudić, Hamzić (od 71. Kukić), Lolić (od 80. Jamborčić), Petković, Jandrić, Milić (od 57. Popović), Novaković, Kukavica, Gavrić.