Utakmica 14. kola ženske Premijer lige BiH u Bijeljini imao je sve, samo ne normalan tok! Susret Radnik Bumeranga i ŽFK Banjaluka završen je pobjedom domaće ekipe 25:0!

Naime već u trećem minutu, najbolja igračica Bijeljine Sofija Krajšumović postigla je pogodak, koji je po svemu sudeći bio neregularan (nedozvoljena pozicija). Banjalučanke su nastavile susret sa velikim protestima, i do kraja poluvremena još tri puta su vadile loptu iz mreže, a onda u nastavku potop!

U nastavku gošće su samo stajale na terenu! I do kraja susreta viđeno je čak 25 golova.

Bez obzira na sudijsku grešku, ovakav potez je neshvatljiv, pogotovo uzimajući fer-plej.

Nismo sigurni ni da je fer-plej kod pomenute Krajšumović, koja je do kraj susreta ukupno 11 puta zatresla mrežu rivala.

Pitanja je mnogo, a odgovora jako malo….