Odlična fudbalska utakmica u Trnu, kao po pravilu uvijek dueli između Sloge i Jedinstva donose mnogo uzbuđenja, a tako je bilo i ovaj put, kada su gosti slavlili 3:2.

Povelo je Jedinstvo preko Kukića u 15. minutu, da bi izjednačenje donio kapiten Predrag Stanković u 30. minutu. U 73. minutu isti igrač iz kaznenog udarca donio prednost domaćinu. Ipak gosti iz Žeravice nisu se predavali, i Ognjen Petrović sedam minuta kasnije vraća ih u igru. I kada su svi očekivali podjelu bodova, u trećem minutu sudijske nadoknade ukazao se Ognjen Škorić i svom timu donosi tri vrijedna boda.

Sloga je ostala na trećoj poziciji sa 23 boda, dok je Jedinstvo ovim trijumfom probilo se na petu poziciju sa 19 bodova.

SLOGA (T) – JEDINSTVO 2:3 (1:1)

Strijelci: 0:1 Kukić (15), 1:1 Stanković (30), 2:1 Stanković (73, penal), 2:2 Petrović (80), 2:3 Škorić (90+3). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Pećanac (Banjaluka). Pomoćnici: Milan Simić (Krupa na Vrbasu) i Dejan Milovac (Šipovo). Delegat: Vladimir Dabić (Srbac). Kontrolor: Dado Petrović (Brod). Žuti kartoni: Stanković, Javorac, Ivić (Sloga), Behara, Plavanjac, Petrović, Malbašić (Jedinstvo).

Sloga Trn: Gašić, Grozdanić, Batos, Brkić, Stanković, Kuruzović, Ni. Jokanović, Galić (od 69. Ne. Jokanović), Ivić, Javorac, Vuković.

Jedinstvo: Đakušić, Petrović, J. Budimović, Plavanjac, Škorić, Kukić, Babić (od 46. Petković), O. Petrović, Behara, Milosavljević, Malbašić (od 86. A. Budimović).