Na kraju remi!

Rudar je odolio na “Mokrom docu” i iz Posušja se vraća sa velikim bodom u meču 19. kola m:tel Premijer lige BiH. Bilo je 0:0. Ovim remijem izabranici Marka tešića na zimsku pauzu odlaze sa 16 bodova, i devete pozicije, ali isto toliko imaju i Posušje i Leotar, pa nema sumnje da prijedorčane očekuje grčevita borba za opstankom na proljeće.

U 13. minutu Begić je bio u odličnoj prilici, ali istakoi se Šćekić dobrom intervencijom.

Kakvu šansu je propustio Amoa u finišu prvog poluvremena! Izašao je sam ispred Baćaka, savladao ga, ali je lopta umjesto u mreži završila na prečki gola Posušja.

Samo što je krenulo drugo poluvrijeme, Ilnković u odličnoj prilici, ali Šćekić još jednom brani svoju mrežu. Opasno je bilo Posušje i u 54. minutu, ali Pavlović poslije gužve izbacuje loptu sa gol linije u polje.

POSUŠJE – RUDAR PRIJEDOR 0:0

Stadion: Mokri dolac. Gledalaca: 1.000. Sudija: Elvis Mujić (Banovići). Pomoćnici: Arnel Novalić (Doboj Istok) i Dženan Milić (Sarajevo). Delegat: Željko Soko (Čapljina). Kontrolor: Radoslav Vukosović (Trebinje). Crveni karton: Nemanja Pekija (Rudar Prijedor) u 83. minutu.

Posušje: Baćak, Milanović (od 23. D. Begić), J. Barišić, T. Barišić (od 43. Šuta), L. Begić, Krišto, Ilinković, Lučić, Horić, Lauš, Vukoja.

Rudar Prijedor: Šćekić, Sadiku, Pavlović, Santos, Burazor, Mandić, Danilović, Dojčinović, Amoa, Zekanović, Redžić.