Jedinstvo iz Žeravicedeklasiralo je BSK na startu proljećnog dijela drugoligaškog Zapada (5:1). Tim iz Žeravice je nadigralo BSK u svim segmetima fudbalske igre, a prvo ime Jedinstva bio je kapiten Saša Behara, koji je postigao i dva gola.

Goleadu na stadionu Drago Kovačević otvorio je Bojan Ilić, kojeg je proigrao Belmin  Huskić za rutinsku završnicu za 1:0. U 16. minutu već je bilo 2:0!  Pravu majstoriju izveo je Behara, uputio je udarac sa nekih 20 -ak metara pogodiovši rašlje golmana Ratkovića.

U drugom poluvremenu izabranici Marka Miloševića nisu stali, već su nastavili istim tempom. U 57. minutu na 3:0 povećao je novajlija  Sabahudin  Pivač, koji je bio najvišiu skoku poslije kornera. U 62 minutu došlo je do duela Aleksandra  Sanjickog i Stefana Trivana,  pa je glavni sudija Darko  Vukojević iz Doboja pokazao put u svlačionicu obojici!

U 68. minutu na 3:1 smanjio je Stefan Milojević . Igrao se 81. minut, ponovo je Saša Behara bio u glavnoj ulozi, postigao je svoj drugi gol, a četvrti za Jedinstvo. Petarda  je eskplodirala u 85. minuta, a sopstvenu mrežu zatresao je Ognjen Jekić za 5:1.

JEDINSTVO – BSK 5:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Ilić (8), 2:0 Behara (14), 3:0 Pivač (57), 3:1 Milojević (68), 4:1 Behara (81), 5:1 Jekić (85, autogol). Stadion: SC “Drago Kovačević”. Gledalaca: 150. Sudija: Darko Vukojević. Pomoćnici: Dragan  Todić i Milan  Todorović ( svi iz Doboja). Delegat: Željko Babić (Srbac).  Žuti kartoni: Kumić, Nedić, Pivač (Jedinstvo), Savić(BSK). Crveni kartoni: Aleksandar  Sanjicki (Jedinstvo) u 62. minutu,  Stefan Trivan (BSK) u 62. minutu.

Jedinstvo: Hamzić, Stojanović (od 83. Hamzić), Pivač, Nedić, Ilić (od 65. Lazić), Verić, Kumić (od 80. Husić), Zekonja, Huskić, Behara, Sanjicki.

BSK: Ratković, Radaković, Jekić, Knežić (od 18. Milić), Savić, Trivan, Maksimović, Milojević, Bamburać (od 46. Jović), Dujaković, Damjanović (od 65. Simić).