Sloga Junajted je u 16. kolu drugoligaškog Istoka dočekala ekipu Famosa iz Vojkovića na svom “Tombaku”, gdej je malo ko osvajao bodove. U Slogi su se pribojavali ovog protivnika, jer ima dobru ekipu. Ipak se očekivala pobjeda. Gosti su poveli u 71 minutu preko  iskusnog Vitkovića. Domaći su uložili velike napore da bar stignu do poravnanja i to im je pošlo za nogom u prvom minutu nadoknade vremena, kad je kapiten Ilija Mitrović  iz penala donio bod.

SLOGA JUNAJTED – FAMOS 1:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Vitković (71), 1:1 Mitrović (90, penal). Stadion: Tombak. Gledalaca: 100. Sudija: Velibor Vidaković (Zvornik). Žuti kartoni: Mitrović, Novak (Sloga Junajted), Simović, Koprivica, Perović (Famos).

Sloga Junajted: Petrović, Stevanović, Mitrović, Jović, Pavlović, Novak, Čakar, Antunović (od 78. Babunović), Veličković, Ostojić, Marić.

Famos: Terzić, B. Govedarica, Lučić, Simović (od 50. Panić), Blažić, Koprivica, Močević, Vitković, Tošović, Perović, Bjelica.

Igrač utakmice: Vitković (Famos).