Ovogodišnju sezonu na regionalnom Istoku otvorili su u Potočarima Omladinac i Tabanci, pretendenti za titulu. Više uspjeha su imali domaćini,  koji su  poslije bolje igre posebno u drugom dijelu ostvarili ubjedljivu pobjedu (4:1). U ovoj ekipi igra nekoliko iskusnih i provjerenih igrača, a predvodi ih dobar trener Novaković.

Sve linije su funkcionisale besprijekorno, a pogađali su Kikić u 17. minutu, Mile Tadić u 48, Smiljanić u 62, te Bojić u 71. minutu, dok je poraz gostiju ublažio Džafić pet minuta prije kraja.

OMLADINAC – TABANCI 4:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kikić (17), 2;0 Mi. Tadić (48), 3:0 Smiljanić (62), 4:0 Bojić (71), 4:1 Džafić (85). Stadion: Omladinca u Potočarima. Gledalaca: 50. Sudija: Darko Radojičić. Pomoćnici: Aleksandar Gavrić i Nikola Kretija (svi iz Bijeljine). Delegat: Mile Rakić (Ugljevik).  Žuti karton: Vujić (Omladinac).

Omladinac: Šešlić, Bošković, Svitlica, Smiljanić (od 64. Marčeta), Mi. Mišković, Vujić (od 78. Stameniić), Bojić (od 73. Cvijetinović), Stankić ( od 78. Nikolić), Tripić, Mi. Tadić, Kikić (od 78. Nedeljković).

Tabanci: B. Jović, Radić, Pečenica (od 46. Miljanović) Džafić, Ćetković (od 73. Milić), I. Jović, Mićić, Lučić, Radovanović (od  73. Mijić), Klisarić (od 64. Krstić).