Fudbaleri Mladosti poraženi su na svom terenu od Napretka rezultatom 3:1. Meč je ipak bolje otvorio domaćin, koji je golom Koprivice stigao u vođstvo u 24. minutu. Do kraja poluvremena Mladost je imala još nekoliko dobrih prilika. Ono što su domaći fudbaleri propustili u prvom poluvremenu, rival iz Donjeg Šepka bio je sigurniji u nastavku meča. U 53. minutu poravnanje rezultata u režiji Jovanovića. Isti igrač je dvadesetak minuta kasnije postigao i drugi gol za svoj tim. Međutim u ovoj situaciji Mladost je očito bila oštećena. Naime kod gola Jovanović je napravio prekršaj nad golmanom Guzinom, ali sudija Pejić priznao je gol. Nekoliko minuta kasnije Napredak postiže i treći gol preko Jevtića, i stavlja tačku na ovaj susret.

MLADOST- NAPREDAK 1:3 (1:0)

Strijelci: 1:0 Koprivica (22), 1:1 Jovanović (53), 1:2 Jovanović (72), 1:3 Jevtić  (76).  Stadion: Gradski u Gacku. Gledalaca: 200. Sudija: Bojan Pejić (Sokolac). Pomoćnici: Rade Aćimović (Zvornik) i Dragoslav Pljevaljčić (Rogatica). Žuti kartoni: Jokanović, Goranović, Lozo, Salatić, Dubljević ( Mladost).

Mladost: Guzina 6,5, Koprivica 6,5 (od 46. Dangubić 6,5), Lozo7, Salatić 6,5, Goranović 7 (od 80. Bokić -), Ćeranić 7, Bjelogrlić 6,5, Dubljević 6,5, Sušić 7, Dangubić 6,5, Jokanović -( od 23. Delić 6,5). Trener: Željko Popović.

Napredak: Arnautović 7, Pečenica 7, Trifković 7, S. Jevtić 7, Veselinović 7, Mijailović 7, Zarić 7, Pantić 7, Jovanović 7,5, Marić 7, B. Jevtić  7. Trener: Jevtić Miodrag

Igrač utakmice: Ljubiša Jovanović (Napredak) 7,5.