Po prvi put u sezoni lider “bundeslige” je Polet Krajišnik, odnosno sada ima tri boda prednosti u odnosu na prvog pratioca Budućnost koja je kiksala u Šnjegotini.

Sastav iz Dragočaja je u dobroj utakmici savladao Karanovac (2:0), i sada ima 43 boda i širom otvorena vrata regionalnog Zapada.

Na pogodak se čekalo do 48. minutu kada Srđan Škrbić dobro prima jednu loptu u šesnaestercu Karanovca i matira Drinića za 1:0.

Konačan rezultat postavlja Petar Meseldžija u 80. minutu. Lažnjakom izbacuje stopera gostiju iz igre i u maniru rasnih strijelaca pogađa u dalji ugao gola Karanovca za 2:0.

POLET KRAJIŠNIK – KARANOVAC 2:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Škrbić (48), 2:0 Meseldžija (80). Stadion: FK Polet Krajišnik u Dragočaju. Gledalaca: 100. Sudija: Mišo Mačkić. Pomoćnici: Aleksandar Milaković i Radomir Petković. Delegat: Vladimir Grabovica (svi iz Banjaluke). Žuti kartoni: Šatara (Polet Krajišnik), Vukelić, Vučenović, Peulja, Dimić, Damjanović (Karanovac).

Polet Krajišnik: Kokošar, Šatara (od 69. Meseldžija), Ivetić, Antelj, Sikimić (od 59. Vasić), N. Malešević (od 59. Vučinić), N. Savić, S. Malešević, Škrbić (od 69. Lj. Savić), Knežević (od 76. Zrnić), Vukoman.

Karanovac: Drinić, Vukelić (d 55. Budić), Peulja, Vučenović, Ćulum, Babić, Damjanović (od 76. Miljković), Antonić, Plavšić, Milanović (od 39. Dimić), Vranješ.