Radnik je pobijedio na gostovanju u Nevesinju sa 3:2 i tako stigao na prvo mjesto prvoligaške tabele.

Gosti iz Bijeljine poveli su sa 0:2, golovima Stevanovića u 23. i Vasića u 35. minutu sa “bijele tačke”. Međutim, fudbaleri Veleža uspjeli da izjednače za samo tri minute preko Repovića i Gorana Prodanovića.

U jeku napada domaćina, Radnik stiže do pobjedonosnog gola preko Stevanovića u 65. minutu, nakon kornera.

VELEŽ – RADNIK 2:3 (2:2)

Strijelci: 0:1 Stevanović (23), 0:2 Vasić (35p), 1:2 Repović (37), 2:2 G. Prodanović (40), 2:3 Stevanović (65).

Stadion: FK “Velež” u Nevesinju, gledalaca: 200, sudija: Dragan Kesić, pomoćnici: Božidar Rustić (oba Gradiška) i Goran Ilinčić (Prijedor), delegat: Aleksandar Marjanac (Banja Luka). Žuti kartoni: Gutić (Velež), Amidžić, Veljkić, trener Velibor Đurić, predstavnik kluba Goran Janjić (Radnik).

VELEŽ: Zurovac, Abaza, Petković, Sekulović (od 68. Gutić), Anđelović, G. Prodanović, Popović, Repović, Drašković, Alvez, S. Prodanović. Trener: Marko Jovanović.

RADNIK: Lakić, Janjić, Vasić (od 62. Lalić), Crepaldi (od 80. Matković), Veljkić, Kačarević, Stevanović, Albijanić (od 85. Despotović), Perišić, Amidžić, Abdulfatai (od 62. Boampong). Trener: Velibor Đurić.