Četiri kola su iza nas u Područnoj ligi Gradiška, a neke stvari se već naziru. Lider Torpedo je nezaustavljiv, lako je prošao kroz Milosavce (0:2) i sa maksimalnim učinkom čekaju nastavak sezon, imaju 12 bodova.

Zato s druge strane alarm je upaljen na “Krndijama”, gdje Obradovac još nema boda. Ovaj put poraženi su kod kuće od Mladog Krajišnika (1:3), koji je pokazao zrelost i nalazi se u samom vrhu, a sa Galešićem i društvom, neće biti iznenađenje da budu visoko gore….

Laminci su bili bolji od Borca iz Šibovske, otpor gostiju slomili u u posljednjih 15-ak minuta susreta, a zanimljivia utakmica odigrana je u Čatrnji, gdje je Mašićki Borac došao do boda (2:2). Biseri su imali prednost, da bi gosti u istom minutu (65) preko Vujinića i Daljevića došli do preokreta, ali Milinković se potrdui da bod ostane u Čatrnji.

Kozara je u Turjaku lako izašla na kraj sa Potkozarjem (3:0), slomivši otpor gostiju iz Aleksandrovca već u prvom dijelu igre, kada su i pala sva tri gola.

Sloboda je upisala prve bodove u sezoni, u Donjim Podgradcima je pao Milan, i to golom Novakovića u samom finišu meča. Remi je viđen u Maglajanima, po bod Borcu i OFK Omladincu (1:1).

Rezultati 4. kola:

Laminci – Borac Šibovska 2:0 (Savković ‘75 penal, Maletić ‘83)

Obradovac – Mladi Krajišnik 1:3 (Purivatra ‘28 – Antonić ‘8, Božić ‘30, Galešić ‘44 penal)

Biseri – Borac Mašići 2:2 (Vučić ‘36, Milinković ‘80 – Vujinić ‘65, Daljević ‘65)

Borac Maglajani – OFK Omladinac 1:1 (Softić ‘16 – Glišić ‘76)

Kozara Turjak – Potkozarje 3:0 (Šinik ‘29, Šukalo ‘30, Borković ‘43)

Sloboda – Milan 1:0 (Novaković ‘85)

Župa – Torpedo 0:2 (Galić ‘34, ‘52)