Duel u Istočnom Sarajevu između Slavije i Kozare potpuno zasluženo otišao je na stranu tima iz Gradiške (1:3), koji je tako brzo prebolio poraz od lidera Borca. U meču u kojem timove vode dva iskusna trenerska vuka, pobjedu je odnio Velimir Stojnić, a brige su ostale Milomiru Odoviću. Već u prvom minutu šok u Lukavici! Popović je centrirao sa desne strane, a Glišić posprema loptu iza leđa Trifkovića z 0:1.

“Sokolovi” su do poravnanja stigli u 22. minutu, Kada je Milenković uradio veći dio posla, a Bjelošu je ostala samo egzekucija za 1:1.

Ipak, gosti iz Gradiške u finišu meča dolaze do velikog slavlja i tri boda. Bunić je prvo pogodio u 72. minutu rezantnim udarcem sa 16 metara, da bi osam minuta kasnije realizovao brz kontranapad za 1:3.

SLAVIJA – KOZARA  1:3  (1:1)

Strijelci: 0:1 Glišić (1), 1:1 Bjeloš (22), 1:2 Bunić (72), 1:3 Bunić (78). Stadion: SRC Slavija. Gledalaca: 100. Sudija: Dušan Berak. Pomoćnici: Ranko Vulić i Strahinja Vuković (svi iz Trebinja). Delegat: Vlado Marković (Doboj). Žuti kartoni: Stepančev, Bošković (Slavija), Makitan (Kozara). Crveni karton: Marko Milenković (Slavija) u 77. minutu.

Slavija: Trifković, Lalović, M. Marković, Lemez, Stepančev, Bjeloš, Zečević, Taušan (od 46. Asentić), Hasković, Milenković, Bošković

Kozara: Mančić, Marinković, Komljenović (od 75. V. Petković), Makitan, Petrović, Glišić (od 90. Zelenika), Kojić (od 65. Adžić), Marin, Popović, Bunić, Dekić.