U sklopu Ljetnjeg kampa u Trebinju reprezentacija mlađih kadeta Republike Srpske (dječaci rođeni 2008. godine) odigrala je prijateljsku utakmicu protiv vršnjaka iz trebinjskog Leotara.

Izabranici selektora Olega Ćurića zabilježili su ubjedljivu pobjedu rezultatom 4:0, a pogotke su postigli Miljenović, Šmulja i dva puta se u strijelce upisao Vuković.

U prvom poluvremenu reprezentacija Republike Srpske je nastupila u sljedećem sastavu: Denda, Marčetić, Korol, Šmulja, Senić, Lakić, Narić, Miljenović, Vasilić, Cerić, Radulović. U nastavku su još zaigrali: Đurđević, Srdija, Đuričić, Radovanović, Popović, Pavlović, Vuković, Stojanović, Dimitrić, Vrekić, Soldat i Kunarac.

Juče su reprezentativci Republike Srpske bili u posjeti hercegovačkoj Gračanici.

Kamp se održava u okviru Ljetnje škole sporta koju organizuje Ministarstvo porodice, omladine i sporta u Vladi Republike Srpske u saradnji sa Fudbalskim savezom Republike Srpske i trajaće do 6. avgusta.