Na Gradskom stadionu Velimir Sombolac u Gradišci pred oko dvije stotine gledalaca Kozara je u utakmici 7. kola  m:tel I lige Republike Srpske poražena od Slavije iz Istočnog Sarajeva sa 0:3!

Čim se krenulo sa centra, Šikanjić probija odbranu Slavije i pokušava da uposli Glišića u petercu, ali odbrana Slavije  izbacuje loptu u korner. Izvode fudbaleri Kozare dva kornera zaredom, ali ne uspijevaju da ugroze gol Slavije. Uzvraćaju gosti preko Arbinje nakon kontre u 7. minuti, ali Modić brani. Minut kasnije Šikanjić nakon prodora upošljava Maksimovića koji jako šutira, ali je golman Slavije Nedžibović na mjestu. Tri minuta kasnije opet Šikanjić prolazi pored odbrane, šalje loptu kroz peterac prema Maksimoviću, ali ovaj ne uspijeva da zahvati loptu. U 16. minutu kontra Slavije, Asentić šutira, ali je Modić ponovo na mjestu i zaustavlja njegov šut. Pokušava Šikanjić u 19. minutu, nakon dodavanja Maksimovića, ali bez uspjeha. Igrao se 32. minut, Kozara je izvela korner, odbrana Slavije izbija loptu koja dolazi do Dabića, koji izlazi sam pred Modića i postiže gol za vođstvo Slavije. Do poluvremena se igra dinamično, ekipe se smjenjuju u napadima, ali se rezultat ne mijenja.

Čim je počelo drugo poluvrijeme, Asentić se sjurio prema golu Kozare, ali Modić brani. Tri minuta kasnije brzonogi Šikanjić upošljava Maksimovića, ali njegov šut zaustavlja Nedžibović. U 56. minutu Arbinja oduzima loptu od odbrane Kozare i izlazi sam pred Modića, koji još jednom spašava mrežu Kozare. Odmah zatim, brza kontra Kozare, Šikanjić šutira sa nekih dvadeset metara, ali pogađa stativu. Na loptu natrčava Đurić, ali pogađa Nedžibovića koji izbacuje loptu u korner. U 63. minutu Malbašić jako šutira, ali je golman Slavije na mjestu. U 70. minutu, Asentić presijeca napad Kozare, čiji igrači od sudije Perića traže da svira prekršaj, ali se njegova pištaljka ne oglašava, upošljava Bogučanina koji povećava vođstvo Slavije na 0:2. Pokušavaju fudbaleri Kozare da bar smanje rezultat, ali čvrsta odbrana Slavije sprečava sve njihove pokušaje. U prvom minutu sudijske nadoknade, Mišović postiže gol i postavlja konačnih 0:3 za Slaviju.

KOZARA – SLAVIJA 0:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Dabić (32), 0:2 Bogučanin (70), 0:3 Mišović (90). Stadion: Gradski “Velimir Sombolac”. Gledalaca: 200. Sudija: Danijel Perić. Pomoćnici: Bojan Rakić (oba iz Bijeljine) i Milan Spasojević (Zvornik). Delegat: Siniša Đurić (Petrovo). Kontrolor: Zoran Grbić (Prijedor). Žuti kartoni: Šćekić, Jandrić (Kozara), Mandić, Nedžibović (Slavija).

Kozara: Modić, Šćekić, Glišić, Malbašić (od 82. Torlaković), Govedarica (od 75. Blagojević), Jandrić, Despotović, Šikanjić (od 75. Komlenić), Maksimović, Raca (od 26. Đurić (od 82. Matić)), Pepić. Trener: Saša Krupljanin.

Slavija: Nedžibović, Dabić, Đerić, Popović, Stojanović, Arbinja (od 65. Bogučanin),  Avdalović (od 82. Mišović), Kaljić (od 71. Bjeloš), Mandić, Asentić, Tomić. Trener: Bojan Regoja.