Iako su najavljivali i želili pobjedu do nje nisu došli fudbaleri Proeltera, jer sav plijen kući nosi Mladost u Rogaticu (1:2)!

U prvom dijelu viđena je prosječna igra oba rivala sa samo par poluprilika na obje strane. Gosti su više držali posjed lopte, a domaćin je komplikovao pred njihovim golom, iako je došao i do vodstva preko Maksimovića u 67. minutu.
U drugom dijeli trener Proletera je izvršio  neke izmijene što je donijelo brže napade. Bilo je još nekoliko prilika da se prednost poveća. Onda dolazi do onog pravila kad ne iskoristiš prilike primiš golove. Najprije je D. Obradović dobrim udarcem iz mtvog lijevog  ugla izjednačio, a u 90. minutu Miličević iskoristio sporost domaće odbrane i lijepim i preciznim udarcem sa desne strane iskosa matirao Simojlovića.

Proleter – Mladost (R) 1:2 (0:0)

Strijelci: 1:0 Maksimović (67), 1:1, D. Obradović (83), 1:2 Miličević (90). Stadion: FK Proleter, igrano bez gledalaca. Sudija: Rade Aćimović. Pomoćnici: Velibor Vidaković i Milan Spasojević (svi iz Zvornika). Delegat: Zoran Đukanović (Lokanj). Kontrolor: Miodrag Novaković (Brčko). Žuti kartoni: Vlačić, Jović, Jevtić (Proleter), B. Obradović (Mladost R).

Proleter: Simojlović, Grujičić, Mrkajić, Vlačić.  N. Jeftić (od 87. Bogdanović), Simeunović (od 68. M. Jevtić), Sekulić (od 46. Zekanović), Borenović (od 46. Simić), Maksimović, Jović, Čavić.

Mladost (R): A. Šehovac, J. Rajak (od 78. Milovanović), Čačić, Nešković, B. Obradović, Tošović, Savić (od 62. Marjanović), S. Šarenac (od 75. D. Obradović), Miličević, Lukić, Nikolić (od 59. Todorović).