Nije bio uspješan debi Crnog vrha na regionalnom Zapadu na svom stadionu u Jaružanima, iako je sve mirisalo da će biti tako. Poslije prvih 45 minuta vodili su protiv Sloge pogotkom Amidžića, ali u nastavku gosti iz Rakelića preokrenuli su tok meča na svoj mlin.

Junak susreta bio je Duško Stanković koji je sa dva pogotka u osam minuta (67. i 85.) odnio tri boda prema Prijedoru.

Na taj način izabranici trenera Mladena Damjanovića poslije dva kola imaju maksimalan učinak, šest bodova, dok je Crni vrh u sezonu startovao sa dva poraza.

CRNI VRH – SLOGA RAKLEIĆI 1:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Amidžić (31), 1:1 Stanković (67), 1:2 Stanković (75). Stadion: u Jaružanima, igrano bez publike. Sudija: Nikola Pećanac. Pomoćnici: Mario Jelić (oba iz Banjaluke) i Vlade Slijepčević (Šipovo). Delegat: Dejan Šipka (Banjaluka). Žuti kartoni: Đukanović, Cvijetić (Crni vrh), Matić, Garić, Torbica, Ž. Dragić (Sloga Rakelići).

Crni vrh: Komić, Vunja, Savičić, Đukanović (od 45. Matić), Đurić (od 58. Štrbac), Topalović (od 45. Kisin), Lazić (od 77. Stanković), Cvijetić, Amidžić (od 66. Amidžić), Simić, Rogić.

Sloga Rakelići: Štikovac, Garić, D. Dragić (od 81. D. Tambić), Resanović, Vujičić, Si. Objedović (od 90. Malinović), Sa. Objedović, Ž. Dragić, Stanković (od 90. Rodić), Torbica, B. Tambić.