Fudbaleri Šnjegotine nastavljaju lov za liderom Karanovcem!

Izabranici trenera Slađana Peulića u meču 16. kola Područne lige Banjaluka kao gosti savladali su Gomionicu u Bronzanom majdanu (0:3). Cijela priča bila je gotova za manje od pola časa igre. Naime već u 10. minutu mrežu Savića načeo je Nemanja Vujičić, koji je svojim drugim pogotkom u 26. minutu već dao naslutiti u kojem pravcu ide ova utakmica. Dva minuta kasnije Popović je stavio tačku na “i” ubjedljivu pobjedu Šnjegotine.

Gomionica je mogla do počasnog pogotka u finišu meča, ali Bojan Batar u 83. minutu nije iskoristio kazneni udarac.

Šnjegotina je i drage druga, ima 33 boda, tri manje od lidera Karanovca, dok je Gomionica na 11. mjestu bundesligaškog karavana sa devet bodova na svom kontu.

GOMIONICA – ŠNJEGOTINA 0:3 (0:3)

Strijelci: 0:1 N. Vujičić (10), 0:2 N. Vujičić (26), 0:3 Popović (28). Stadion: FK Gomionica. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Pomoćnici: Boris Janković (Banjaluka) i Branimir Đermanović (Čelinac). Delegat: Aleksandar Aleksić (Banjaluka).

Gomionica: Ninković, Panić, Ma. Prerad (od 61. Kekić), Vasiljević, S. Prerad, Batar, Paspalj, Mi. Prerad, Bubulj (od 46. Vučinić), Gavranović, Šulić.

Šnjegotina: Savić, Jovičić, M. Vujičić, Janković, Tepić (od 87. Borjanić), N. Vujičić (od 56. Maljurić), Malić (od 87. Spasojević), Pejanić, Radujković, Popović, Bjelošević (od 66. Derajić).