Jedinstvo se vratilo na pobjednički kolosijek, šošto su u Žeravici u okviru 19. kola Druge lige Grupa Zapad savladali šamački Borac sa 3:1.

U 18. minutu bilo je 1:0! Predrag Stanković je  uputio je projektil sa 25 metara, a golman Borca  Vedad  Gluhić  je bio nemoćan.  Gosti su izjednačili tri minuta kasnije, gešku odbrane tima iz Žeravice koristi Janko Dujmušić, presjeca jednu loptu i rutinski pogađa za 1:1.  Domaćin je ponovo u prednosti u 37. minutu. Stefan Milojević je poslao sjajnu loptu u prazan prostor za Ognjena  Škorića koji je pokazao zašto je jedan od najboljih fudbalera na drugoligaškom zapadu, ušao je u kazneni prostor i preciznim udarcem pogodio kontra ugao za 2:1. Domaći su u samom finišu utakmice povećali su prednost na 3:1 preko Milojević.

JEDINSTVO – BORAC (Š) 3:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Stanković  (18), 1:1 Dujmušić  (21), 2:1 Škorić (37), 3:1 Milojević (85).  Stadion: SC“ Drago Kovačević“. Gledalaca: 70. Sudija: Aleksandar Railić  (Derventa). Pomoćnici: Stanko Todorović (Doboj) i Vladan Todorović (Čelinac).  Delegat: Dragan Čović (Banja Vrućica). Kontrolor: Dalibor Anđić (Omarska). Žuti kartoni: Nežić, Pivač, Stanković (Jedinstvo), Milićević (Borac).

Jedinstvo: Đakušić, Paspalj, Stanković, Pivač, Nedić, Ilić, Malić, Škorić, Milojević, Arežina (od 67. Hamzić), Nežić (od 87. Crljenković).

Borac  (Š): Gluhić (od 80. Rakić), Ignjatović, Jaćimović, Dujmušić, Čeliković, Pivašević, Milićević, Josipović, Maslić, Mićić, Maksimović.