BSK potpuno u igri za opstankom na drugoligaškom Zapadu!

U odgođenoj utakmici 17. kola u Petrovu banjalučki drugoligaš slavio je u uzbudljivom meču sa 2:1 i tako uknjižio 18-i bod, samo dva manje od šamačkog Borca, mjesta koje garantuje opstanak u ovom rangu takmičenju.

Dobro je Ozren otvorio meč, poveo golom Srđana Vukovića već u četvrtom minutu, ali BSK-ovcima je pripao finiš meča! Prvo je Trivić donio izjednačenje u 79. minutu, da bi Batar pogotkom četiri minuta kasnije donio veliko slavlje svom timu.

Utakmica prava Prvenstvena sa čak 10 žutih i jednim crvenim kartonom. Sijevalo je na sve strane, ali ovaj put sa srećnm krajem za “romantičare s Čaira”….

OZREN – BSK 1:2 (1:0)

Strijelci: S. Vuković (4), 1:1 Trivić (79), 1:2 Batar (83). Stadion: „Lužanjak“. Gledalaca: 100. Sudija: Marko Maksimović (Modriča). Pomoćnici: Stanko Todorović i Dejan Lazić (oba iz Doboja). Delegat: Ljubodrag Kukavica (Gradiška). Kontrolor: Ljubo Aničić (Srbac). Žuti kartoni: Petrović, Jaćimović, S. Vuković, Tomić, Stjepanović (Ozren), Damjanović, Radaković, Trivan, Rokvić, Trivić. Crveni karton: Mladen Nikić (Ozren) u 82. minutu.

Ozren: Ćuković, Tomić, Petrović, Stjepanović, V. Vuković, S. Vuković, Majstorović, Jaćimović, Pupavac, Ristić, Nikić.

BSK: Vuković, Gajanović, Radaković, Batar, Subić, Trivić, Tatić, Skočo (od 71. Sakić), Rokvić, Trivan (od 46. Perišić), Damjanović.