Fudbaleri Mladosti savladali su Plamen sa 2:0 u meču 10. kola na regionalnom Zapadu. Bila je to tvrda utakmica, u kojoj je domaćin bio bolji upravo za ta dva pogotka, a koji su djelo rezerviste Nemanje Kurušića.

Prvi je postigao u 63. minutu, a drugi u samom finišu meča.

Gost iz Donjeg Vodičeva imali su priliku u 70. minutu za izjednačenje, ali je nisu iskoristili.

Treba reći da je Plamen meč završio a devet fudbalera, jer u samm finišu meča pocrvenili su Stupar i Stošljević, koji su bili nezadovoljni arbitražom Sredojevića, te zbog verbalnog vrijeđanja, morali su ranije u svlačionicu.

Ovim trijumfom Mladost se probila na sedmu poziciju sa 16 bodova, koliko ima i Plamen na šestoj, ali uz nešto bolju gol razliku.

MLADOST (KV) – PLAMEN 2:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Kurušić (63), 2:0 Kurušić (88). Stadion: FK Mladost, igrano bez publike. Sudija: Filip Sredojević. Pomoćnici: Borislav Radić (oba iz Gradiške) i Srđan Vuković (Banjaluka). Delegat: Milan Bulajić (Banjaluka). Kontrolor: Robert Zrilić (Banjaluka). Žuti kartoni: Drljača, E. Jusić, Hibić (Mladost), Ostojić, Starčević, Stošljević (Plamen). Crveni kartoni: Bojan Stupar (Plamen) u 90. minutu, Ljubiša Stošljević (Plamen) u 90+5 minutu.

Mladost (KV): Duraković, Bašić, Đekanović, Trifković, Hadžiselimović, Nedić, Drljača, Muždekić (od 57. E. Jusić), M. Jusić (od 57. Karušić), Jošić (od 90. Glamočak), Hibić (od 90. Perišić).

Plamen: Dragaš, Stupar, Starčević, Rajilić, Babić, Stanković, Ostojić, Knežević, Stošljević (od 81. Damjanić), Novaković (od 85. Stegić), Zorić.