Vranjak i Proleter odigrali su zanimljivu utakmicu u okviru 21. kola drugoligaškog Zapada koja je na kraju završena remijem 1:1. Teslićani su poveli  golom Markovića u 24.minuti , a već šest minuta kasnije Savkić propušta priliku da iz kaznenog udarca donese izjedančenje, ali njegov udarac nije pogodio okvir gola.

Mogli su to gosti kazniti, jer su još nekoliko puta opasno zaprijetili preko Markovića. U nastavku meča Vranjak je bolji, ali izjednačenje stiže tek u sudijskoj nadoknadi, i to pogotkom Đurića glavom za konačnih 1:1.

Vranjak sada ima 21. bod i nalazi se na 13.poziciji na tabeli, dok je Proleter u bezbjednoj zoni na osmoj poziciji sa 29 bodova.
Utakmicu u Vranjaku posmatralo je oko 200 ljubitelja fudbala,a među njima bila je i grupa navijača iz Teslića koja je bodrila Proleter tokom čitavog meča.

VRANJAK – PROLETER 1:1

Strijelci: 0:1 Marković (24), 1:1 Đurić (90+3). Stadion: SC “Vranjak”. Gledalaca: 200. Sudija: Zoran Tripunović (Doboj). Pomoćnici: Slađan Lazarević (Petrovo) i   Ljubiša Lukić (Modriča). Delegat: Dejan Tomić (Gradiška). Kontrolor: Željko Latinović (Gradiška). Žuti kartoni: Vidaković, S. Sarkić, Mikelini (Vranjak), Cocić, Đukarić, Blagojević, R. Popović (Proleter).

Vranjak: Lukanović, Janković, Trepić, Demonjić (od 55. Lj. Sarkić), Rakić (od 80. Kojić), S. Sarkić (od 57. Đurić), Vidović, Mikelini, Radić, Savkić, Savić.

Proleter: Trifunović, D. Popović, Josipović, Đukarić, Cocić, Marković, R. Popović, Stojanović, Knežević, Gibić (od 77. Blagojević), M. Popović.