Ravan se iz Gornjih Podgradaca za Međeđu vraća trijumfalno!

Sloga Dipo – Ravan 2:3 u meču 22. kola na Regionalnom Zapadu, koji tim iz Međeđe ostavljaju ravnopravno u igri za opstankom!

U prvoj minuti meča gosti su došli do prednosti kada  je Stefan Marinković izašao jedan na jedan sa Mitrovićem  i rutiski ga matirao. Ravan svoje vodstvo povećava u 16. minuti kada je Boris Vlačina šutirao sa preko 25 metara i pogodio gol nemoćnog golmana Mitrovića. Domaći smanju u 24. minuti preko Miroslava Todorovića koji je uputio udarac sa 10 metara i pogodio gol Semiza za 1:2 .Sloga do poravnanja stiže u 43. minutu kad se Nikša Gligić  najbolje snašao u gužvi  i postavio rezultat prvih 45 minuta.

Gosti do novog vodstva i pogotka vrijedna tri boda stižu u 84. minutu preko Predrag Lotinje.

SLOGA DIPO – RAVAM 2:3 (2:2)

Strijelci: 0:1 Marinković (1),0:2 Vlačina (16), 1:2 Todorović (26), 2:2 Gligić (43),  2:3 Lotinja (84). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Mišo Mačkić (Banjaluka). Pomoćnici: Bojan Vujanović (Gradiška) i Aranđel Milišić (Banjaluka). Delegat: Bojan Topić  (Banjaluka).  Žuti kartoni: Lovrić (Sloga), Ždrnja (Ravan).

Sloga Dipo: Mitrović, Stolić, Lovrić, Tendžerić (od 84.Timarac), Todorović, Gligić, Misimović (od 76. Lukajić), Marjanović, Malbašić, Kremenović,  Zeljković (od 62. Milišić).

Ravan: Semiz, Radišić, Dugajlić (od 45.Lotinja), Stojanović, Ždrnja, Babić, Burazor, Kovačević ( od 80. Grahovac ), Utješinović, Marinković (od 86. Špan ) , Vlačina.