U okviru 1. kola Područne lige grupa “Semberija”, Kolektiv i OFK Magnojević, stari prijatelji i rivali, odigrali su bez pobjednika (1:1).

Domaćini su bili favoriti, ali su se morali zadovoljiti samo bodom. Gosti su pokazali kvalitet i ovde igraju uvijek dobro. Gosti su u 16. minutu poveli pošto je Jelić iskoristio sporost domaće odbrane i Vasić je savladan.

I poslije  toga se igralo otvoreno, domaćin je imao veći posjed lopte, ali bez pravih prilika. U drugom dijelu domaćin napada, ali su i gosti bili opasni u kontrama. U 90. minutu napravljen je prekršaj na desnoj strani, 2-3 metra ispred kaznenog prostora nad Rankićem. On je dobro šutirao,  stvorila se velika gužva, ali je  lopta pogodila mrežu za konačnih 1:1.

Kolektiv-OFK Magnojević 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Jelić (18), 1:1 Rankić (90). Stadion: FK Kolektiv, igrano bez gledalaca. Sudija: Aleksandro Manojlović. Pomoćnici: Mladen Lazić i Nikola Kretija (svi iz Bijeljine). Delegat: Miodrag Milošević (Dizdarevo). Žuti kartoni: Stokić, Malović Maksić (Kolektiv), Jelić, Cvjetković, N. Koprivica (OFK Magnojević).

Kolektiv: Vasić, Dervišević, Maksić, Mitrović, Malović, Ilić. Jeremić (od 75. Jović), Simić, Stokić (od 68. Tešanović), Krstić, Rankić.

OFK Magnojević: Cvjetković, Despotović, Terzić, Stanković, Sr. Koprivica (od 86. Aleksić), Vasić, Mijatović, Jovanović (od 71. Petrović), N. Koprivica, Nedić (od 68. Sekuiić), Jelić.