13 Skojevki nastavlju pobjednički niz! Fudbaleri iz Grbavaca u 16. kolu Područne lige Gradiška uz dosta muke savladali su ekipu Ratara iz Stare Topole sa 2:4.
Od početka meča 13 Skojevki je nametnuo svoj ritam i tempo, dominirali su na terenu, puno više kombinovali, a sve to im se isplatilo već u petoj minuti kada je Dragan Francuz majstorijom iz slobodnjaka savladao Sabljića i donio vodstvo gostima.  Samo tri minute kasnije Nikola Gavrilović je preciznim udarcem s 10-ak metara iskosa s lijeve strane pogodio prvi ugao nemoćnog Sabljića za 0:2. Samo dvije minuta kasnije, greška odbrane gostiju, iskoristio je Riste Bjelić koji je pogodio za 1:2. Domaći su stigli do izjednačenja u 19. minutu, Riste Bijelić je sjajnim odmjerenim udarcem sa 16 metara matirao golmana gostiju Miloša Kresovića za 2:2.
U 24 minutu nastavlja se goleada! Dragoslav Vučić je iskosa s desne strane uputio opasan udarac kojeg je Sabljić obranio, ali  na loptu je natrčao Mihajlo Mijatović i zatresao mrežu domaćina za 2:3. Konačan rezultat postavio je Mijatović u 77. minutu kada je dobro skočio poslije kornera i udarcem glavom poslao loptu u mrežu.

RATAR – 13 SKOJEVKI 2:4 (2:3)

Strijelci: 0:1 Francuz (5), 0:2 Gavrilović (8), 1:2 Bjelić (10), 2:2 Bjelić (19),  2:3 Mijatović (24), 2:4  Mijatović (77). Stadion: FK Ratar. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša  Šarić (Gradiska). Pomoćnici: Slaviša  Jovanić i Milan  Radulović (oba iz Prnjavora). Delegat: Neven  Krkeljaš (Gradiška). Žuti kartoni: Ilić, Galić (Ratar).

Ratar: Sabljić, Hrvaćanin, Kočić, Babić, Ilić (od 60. Marković), Galić ( od 50. Mitrović ), Bjelić, Zrnić, Gavranović, Babić (od 75. Zolak), Spasenić.

13 Skojevki: Kresović, Radusin, Lovrić, A. Vučić, Babić (od 60. N. Čikić), Francuz, Radić (od 87. S. Čikić), D. Vučić, Bajić, Gavrilović (od 46. Šukalo), Mijatović.