Hrabri Radnik sa “Tušnja” nosi bod! Iako su tri puta vodili protiv Tuzla siti, na kraju su došli do remija (3:3), što ostavlja premijerligašu iz Bijeljine nadu da bi mogli do opstanka, jer sada imaju 20 bodova na svom kontu.

U 10. minutu radost gostiju! Korner je izveo Vazda, lopta na prvoj stativi, a Ante Živković u padu glavom šalje je iza leđa Brajlovića za 0:1.

Kako su poveli, tako je i domaćin izjednačio. Korner, a u gužvi se najbolje snalazi Čeliković i u 58. minutu krenulo se ispočetka, 1:1.

Osam minuta kasnije još jedan korner i ponovo pogodak. Blagojević centrira, a Đorić glavom sa 6-7 metara pogađa za 1:2.

Tuzlaci kreću na sve ili ništa, Fereira u 69. minutu centrira, a Džafić glavom ponovo vraća stvari na početak.

Ipak, gosti iz Bijeljine ne posustaju! Novi prekid, Marković izvodi, Pantelić vraća loptu na peterac, a nedavno pojačanje Handžić glavom donosi bijeljincima novo vodstvo 2:3.

A, onda u sudijskoj nadoknadi Mišić donosi domaćinima bod, za 3:3 i konačan rezultat ovog dinamičnog meča.

TUZLA SITI – RADNIK 3:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Živković (10), 1:1 Čeliković (58), 1:2 Đorić (66), 2:2 Džafić (69), 2:3 Handžić (86). Stadion: “Tušanj”. Gledalaca: 200. Sudija: Admir Šehović. Pomoćnici: Dženan Milić (oba iz Sarajeva) i Davor Maksimović (Doboj). Delegat: Milan Janković (Trebinje). Kontrolor: Ognjen Valjić (Banjaluka).

Tuzla siti: Brajlović, Gavrić (od 46. Džafić), Nsue, Karjašević (od 55. Mišić), Mehmedović (od 25. Krpić), Tomašević, Mehanović, Čeliković, Dofo, Fereira, Moris.

Radnik: Muminović, Nikić, Vazda (od 75. Marković), Sušić (od 46. Blagojević), Vasić, Rislanović, Šarić (od 62. Urošević), Živković (od 74. Handžić), Đorić, Pantelić, Šubert.