Prije gostovanja u Širokom Brijegu, fudbaleri Radnika bili bi zadovoljni i sa jednim osvojenim bodom. Međutim, kada se sagleda kompletna utakmica, Bijeljinci mogu žaliti što nisu iz Hercegovine put Semberije ponijeli sva sa tri boda.

Poveli su domaći preko Zlomislića u 17. minutu, kada je opalio po lopti sa preko 30 metara i smjestio loptu pod prečku. Početak nastavka donosi izjednačenje. Nakon greške golmana Solde, koji je otišao u prazno, džoker sa klupe, Vasić je šutirao, a Stojanovića lopta pogodila i završila u mrežu.

Za samo pet minuta, Menalo je dobio dva žuta kartona, pa su od 75. minutu, Bijeljinci imali igrača više. To su realizovali u 81. minutu, nakon odlične asistencije Vasića, Đurić je zatresao mrežu Solde.

Ipak, domaći stižu do boda u 84. minutu, kada je Čabraja uspio da savlada Lučića.

ŠIROKI BRIJEG – RADNIK 2:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Zlomislić (17), 1:1 Stojanović (49), 1:2 Đurić (81), 2:2 Čabraja (84).

Stadion: “Pecara”. Gledalaca: 1.000. Sudija: Zoran Grbić (Prijedor). Pomoćnici: Dragan Keranović (Prijedor) i Marko Perić (Mostar). Delegat: Damir Šarić (Tuzla). Crveni karton: Luka Menalo (Široki Brijeg, 75).

ŠIROKI BRIJEG: Soldo, Barišić, Ćorić, Zlomislić, Čabraja, Sesar, Sivrić, Bralić, Krstanović, Menalo, Marković. Trener: Goran Sablić.

RADNIK: Lučić, Franić, Ostojić, Arnautović (od 46. Vasić), Stojanović, Beširović, Zeljković, Obradović, Janković, Kosorić, Đurić. Trener: Nebojša Milošević.