Fudbaleri Radnika postali su najtrofejnija ekipa Republike Srpske, pošto su u finalu 25. Kupa po redu savladali Krupu nakon izvođenja jedanaesteraca (6:5), a u regularnom toku rezultat je glasio 1:1!

To je ekipi iz Bijeljine 6. trofej u Kupu RS.

S druge strane fudbaleri Krupe sezonu završavaju i trećim porazom u finalima (Kup BiH, Kup Grada Banjaluka i Kup RS), iako ruku na srce u ovom meču u Prijedoru bili su ravnopravan, ako ne i bolji rival od premijerligaša iz Bijeljine. U izjednačenoj utakmici Radnik je poveo pogotkom Hadžića u 40. minutu nakon lijepe akcije i pogotka glavom. Krupa je ekspresno izjednačila u 45. minutu kada je Milanović pogodio iz poluvoleja sa 16 metara.

U drugom poluvremenu Krupa je bila apsolutno bolja, stvorila je nekoliko prilika od kojih je najpovoljnija bila ona u 80. minutu Makitanova kada je glavom pogodio prečku. Radnik je tako ostao miljenik sreće jer je i u polufinalu na penale eliminisao Alfa Modriču. Ovaj put golman Ružić zaustavio je udarac Aleksića, a Banović je šutirao preko gola.

RADNIK – KRUPA 1:1 penalima 6:5

Strijelci: 1:0 Hadžić (40) 1:1 Milanović (45), Strijelci iz penala, za Radnik: Martinović, Vasić, Glišić, Okić, Srećković , za Krupu: Nikolić, Milanović, Mirosavljević, Marjanović. Stadion: Gradski u Prijedoru. Gledalaca: 800. Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Pomoćnici: Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo) i Davor Maksimović (Doboj). Četvrti sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Delegat: Miroslav Vuković (Gacko). Kontrolor: Drago Lukić (Prijedor). Komesar za bezbjednost: Zoran Pekić (Kozarska Dubica). Žuti kartoni:Despotović, Srećković (Radnik), Balabanović, Ilić (Krupa).

Radnik: Ružić, Radović (od 88. Merajić), Martinović, Sušić (od 64. Srećković), Beširević, Vasić, Hadžić (od 82. Bradonjić), Despotović, Glišić, Đurić, Okić.

Krupa: Kutić, Makitan, Gvozdenović (od 69. Dabić), Mirosavljević, Nikolić, Balabanović, Aleksić, Milanović, Ilić, Marjanović, Šamara (od 55. Banović).