Fudbleri Radnika se vraćaju sa “Tušnja” neporaženi, ali mogu da žale za cijelim plijenom! Vodio je premijerligaš iz Bijeljine pogotkom Karića u finišu prvog poluvremena, imao i nekoliko velikih prilika da prelomi meč, i onda u 62. minutu Beganović “centaršutom” matira Kozića za poravnanje rezultata.

Ipak, izabranici trenera Slavka Petrovića moraju biti zadovoljni, jer bod osvojen kod Slobode uvijek ima težinu.

SLOBODA – RADNIK 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Karić (44), 1:1 Beganović (62). Stadion: Tušanj, igrano bez prisustva publike. Sudija: Dragan Petrović (Banjaluka). Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Goran Dujak (Odžak). Delegat: Ramiz Omanović. Kontrolor: Sead Kulović (Sarajevo). Žuti kartoni: Maksimović, Predragović (Sloboda), Mekić, Vasić (Radnik).

Sloboda: Golubović, Jusić, Uzelac, Beganović, Husejinović, Herić (od 65. Kurtalić), Tomašević, Husić (od 59. Omerović), Predragović (od 83. Salihović), Maksimović, Mujagić (od 65. Žerić).

Radnik: Kozić, Novaković, Mekić (od 74. Zukić), Vasić, Bradonjić (o 81. Huseinbašić), Gogić, Karić, Đurić (od 74. Sušić), Motika, Korasić, Šubert.