Sjajna proljećna premijera bijeljinskog premijerligaša!

U meču 18. kola Radnik je uBijeljini savladao Posušje (2:1), i barem privremeno se smijestio na poziciju pet sa 25 bodova, četiri više od zone koja vodi u niži rang takmičenja, gdje se upravo nalaze gosti s “Mokrog Doca”.

Duel u Bijeljini na Gradskom stadionu odigran po hladnom vremenu i dosta teškom terenu u potpunosti je pripao domaćoj ekipi. Pored dva pogotka domaći sastav je stvorio još nekoliko dobrih prilika, i gosti iz Hercegovine na kraju mogu biti i zadovoljni što se za Posušje vraćaju samo sa dvije lopte u mreži.

Već u šestom minutu domaći tim je poveo pogotkom Grabeža na asistenciju Krajišnika, a konačan rezultat postavio je brzonogi Danilo Teodorović u 55. minutu na odličnu asistenciju Albijanića. Konačan rezultat postavio je Ante Živković, nekadašnji prvotimac Radnika, pogodivši mrežu domaće ekipe u 90. minutu.

Radnik je tako započeo proljeće pobjedom, približivši se osnovnom cilju, a to je opstanak u društvu premijerligaša. Iako je do kraja još jako dosta, vć sada se nazire da Velibor Đurić ima dobru ekipu, i da ne bi trebalo biti problema da se opstane u eliti.