Fudbaleri Radnika osvojili su nova tri boda uvjerljivom pobjedom nad Alfa Modričom od 3:0. Već poslije 20 minuta bilo je jasno da bodovi ostaju u Bijeljini. Iskusni napadač Dragan Došlo sa svoja dva gola potvrdio je da je u odličnoj formi.

Tačku na i stavio je “rezervista” Vesić u 76. minutu.

Gosti ni u ovom meču nisu uspjeli da postignu pogodak i tako su stigli do 999 minuta odnosno nevjerovatnih 16,5 časova, što je svakako veliko opterećenje za ekipu iz Modriče.

RADNIK – ALFA MODRIČA 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Došlo (6), 2:0 Došlo (20), 3:0 Vesić (76).

Stadion: “Gradski”, gledalaca: 400, sudija: Nemanja Petrović, pomoćnici: Nebojša Čiča i Milan Basrak (svi Prijedor), delegat: Milorad Pisić (Zvornik). Žuti karton: Karvaljo (Alfa Modriča).

RADNIK: Lakić, Maletić (od 69. Odžaklić), Jokić, Došlo (od 79. Kovačević), Vasić (od 60. Paranos), Srećković, Novak, Maksimović (od 60. Vesić), Kasalović, Živković, Burazor (od 46. Ananias). Trener: Velibor Đurić.

ALFA MODRIČA: Trišić, Karvaljo, Radić, Kuljanin, Janković (od 46. Alizadeh), Limić, Živković, Nikić, Salkanović (od 46. Ilić), Da Silva (od 67. Nišizaki). Trener: Bojan Magazin.