Fudbaleri Radnika uspješno su startovali u nastavku sezone Premiejr lige BiH! Savladali su Posušje (3:1) i tako došli do 15. boda u sezoni, a s obzirom da im tri konkurenta imaju po 16 (Leotar, Posušje i Rudar Prijedor), jasno je da izabranike trenera Velibora Đurića očekuje i te kako ravnopravna trka za opstankom.

I kada se očekivalo da će poluvrijeme završiti bez golova, Pantelić je vagnuo Horića, koji startuje, a sudija Njegomirović pokazuje na bijelu tačku. Siguran realizator bio je Đorđe Pantelić za 1:0. A onda u finišu još tri gola! Pogodio je Živković ponovo iz penala, zatim Motika je iskoristio jednu kontru, da bi Lučić sa 11 metara postavio konačan rezultat.

Svakako zanimljivo jeste da je sudija Aleksandar Njegomirović iz Prnjavora dosudio čak tri kaznena udarca.

RADNIK – POSUŠJE 1:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Pantelić (43, penal), 2:0 Živković (81, penal), 3:0 Motika (88), 3:1 Lučić (90, penal). Stadion: Gradski. Gledalaca: 700. Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Pomoćnici: Nebojša Žugić. (Banjaluka) i Marko Perić (Mostar). Delegat: Dragomir Đajić. Kontrolor: Antonio Blažević (Višići).

Radnik: Muminović, Nikić, Batar, Popara, Vasić, Blagojević, Živković, Pantelić, Šubert, Todorov, Hasukić.

Posušje: Horkaš, Milanović, Barišić, Leko, Krišto, Božić, Serdarušić, Pavković, Lučić, Horić, Lauš.