Dubrave i dalje važe za najprijatnije iznenađenje na drugoligaškom Zapadu. Poslednja potvrda tih rezltata stigla je iz Šamca, gdj je savladan dojučerašnji prvoligaš Borac (0:2).

Nakon uspavanke u prvih 45 minuta, Kumić je lijepim golom u 55. minutu doveo svoj tim u vodstvo, da bi Zorić u 78. minutu ovjerio trijumf gostiju.

Ovom pobjedom Dubrave su skočile na 6. poziciju sa 22 boda, samo šest manje od lidera iz Modriče, pa izabranici trenera Đorđe Grujičića imaju i te kako razloga za zadovoljstvo.

S druge strane velika glavobolja za Nikolu Nikića, jer i drugi meč nakon njeogvog imenovanja završen je debaklom. Nakon poraza kod “fenjeraša” u Banjaluci, slijedio je još jedan hladan tuš, pa je pred Nikićem veliki posao da vrati ekipu na pobjednički kolosijek…

BORAC (Š) – DUBRAVE 0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Kumić (55), 0:2 Zorić (78). Stadion: Gradski. Gledalaca: 100. Sudija: Željko Vukić. Pomoćnici: Mišo Mačkić i Dario Đurđević (svi iz Banjaluke). Delegat: Goran Balaban (Banjaluka). Kontrolor: Stojan Stefanović (Modriča). Žuti kartoni:Kertić (Borac), E. Demo, Zorić (Dubrave).

Borac (Š): Rakić, Zurapović, Maksimović (od 82. Kojić), Hasanović, Šarkanović, Vujanić, Pivašević (od 68. Petrović), Kertić, Milićević, Ćosović, Maslić (od 60. Dujmušić).

Dubrave: Jovetić, Radosavac, Hadžialagić, E. Demo, N. Gavrić, Berić (od 90. Ališić), Glišić, Zorić, Pilipović, Kumić (od 89. V. Gavrić), Kisin.