Arbitar iz Gradiše Velibor Gigović još jednom u glavnoj ulozi!

Ovaj put u “kajzerici”, naime u meču 24. kola Područne lige Gradiška u Milosavcima u sudaru Župe i Borca iz Mašića, Gigović je u trećem minutu sudijske nadoknade dosudio u najmanju ruku diskutabilan penal za domaćina, koji je pretvorio u pogodak, čime su na kraju slavili minimalnim rezultatom 1:0.

Inače, ove dvije ekipe vode tešku borbi za opstankom u “Kajzerici”, do kraja su još dva kola, a Župa sada ima 24 boda na 12. poziciji, Borac iz Šibovske je pretposljednji sa 23, a posljednji Polet iz Elezagića sa 22 boda, pa nas u preostalih 180 minuta očekuje i te kako neizvjesna borba za pozicijama koje vode do opstanka u ovoj ligi.

Pogledajte kako je to Gigović pokazao na kreč, i da li je pogriješio, rekli bi po ko zna koji put…..