Radnički iz Karakaja u generalnoj probi pred nastavak sezone na regionalnom Istoku slavio je pred svojom publikom protiv Gubera iz Srebrenice, drugoligaša koji se nalazi u vrhu istočne divizije. Rezultat je bio 1:0, a jedini pogodak na utakmici djelo je Miloša Ivanovića u 80. minutu.

Trener Željko Nestorović na teren je izveo sledeću postavu: Zelenović (od 45. Stevanović), Mirković (od 70. Savić), Jeremić, A. Ivanović, Lukić (od 75. Hajduković), Vasić, Erkić, Vuksić, Jovičić (od 45. Suljić), Džafić (od 75. Suljić), M. Ivanović.

Ako se po jutru dan poznaje onda bi ovaj podmlađeni sastav Radničkog mogao igrati zapaženu ulogu u nastavku sezonu, a u debiju proljećnog dijela sezone sastav iz Karakaja gostuje u Vlasenici.
S druge strane Guber kreće iz Bogutovog Sela, gdje gostuju kod sastava Mladosti.