Juniroi Krupe nastavljaju sa odličnim partijama ove sezone!

Naime, mladi sastav iz kanjona “Tijesno” je u meču 11. kola Omladinske Premijer lige BiH savladao Radnik iz Hadžića (5:1) i tako ostao u samom vrhu tabele.

Iako je pobjeda prilično ubjedljiva, do nje su omladinci Krupe došlu u pravom uruganu koji se desio u prvih 20-ak minuta drugog poluvremena, kada su u periodu od 51. do 67. minutu četiri puta zatresli mrežu Pobrića. Prvih 45 minuta završeno je miroljubljivo, domačin je poveo preko Drče, a gosti su brzu uzvratili preko Martinovića. U nastavku razigrana Krupa, Stupar, Jokić, ponovo Drča i Penić donijeli su ubjedljiv trijumf domaće ekipe.

Ovim trijumfom izabranici trenerskog tandema Nenad Studen – Nebojša Anđelić nalaze se na visokoj trećoj poziciji sa 19 bodova, dok je Radnik ostao na šestoj, imaju 16 bodova.

U dva video klipa pogledajte sve ono najzanimljivije što se dešavalo u prvom, a potom i drugom poluvremenu…..

KRUPA – RADNIK HADŽIĆI 5:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Drča (22), 1:1 Demirović (28), 2:1 Stupar (51), 3:1 Jokić (54), 4:1 Drča (63), 5:1 Penić (67). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Pomoćnici: Tomislav Gračanin (Banjaluka) i Goran Ilinčić (Prijedor). Delegat: Siniša Stojčić (Laktaši). Žuti karton: Martinović (Radnik).

Krupa: Matijaš, Bosančić, Jotić (od 76. Kitić), Jokić (od 71. Sukara), Vuklišević (od 76. Stojičić), Simić (od 12. Stupar), Trivić, Bundalo (od 68. Gavrić), Drča, Ljubičić, Penić.

Radnik Hadžići: Pobrić, Martinović (od 79. Ejubović), Simanić, Serdarević (od 67. Avdović), Demirović, Džebić, Kolenda, Kadrić, Hujić (od 86. Hrnjić), Tabak (od 58. Kalamujić), Tolja (od 74. Pašović).